Diskusní fórum

Odtok z domu a odtok (havarijni prepad) COV

Zpět na seznam


Autor: Gabriel Rysavy, vloženo 24.08.2011 04:09 Reagovat
Dobry den,
mame od vas porizenou COV Topas 5 automatic a mame vyrizeno povoleni na vsakovani na pozemku. Aktualne ale resime osazeni a s nim vznikly problem. chteli jsme mit COV zarovno s terenem pouze s vycnivajici poklopem. Na jednom z instalacnich nakresu je uveden odtok z domu alespon 50 cm pod urovni terenu a havarijni prepad musi byt pod urovni tohoto odtoku. V nasem pripade je odtok z domu v hloubce 68 cm pod terenem. Tim padem, ale musime COV usadit o 60 cm pod uroven terenu abychom toto dodrzeli a bude se muset dodelat nastavba. Vzniknou nam tim vicenaklady. Neslo by to resit jinak? Byli jsme upozorneni, ze jestli se toto nedodrzi pri delsim vypadku elektriny, muze natect zpet do domu. Jen dodam ze vzdalenost COV od domu je 3,7 m, odtok je spadovan na 33,3 promile. Vyse natoku je v najvyssim moznem povolenem miste (aktualne s o 60 cm utopenou COV). Predem moc dekuji ze odpoved a pripadne reseni.
Musim dodat ze jste drazsi nez konkurence ale ... moc dekuji za vstricnost pri vyrizovani COV a vsech papiru s urady. Moc prijemne se jednalo i s Vasimi obchodnimi zastupci. Jsou skutecne na urovni. Mel sem moznost porovnat na 2 vystavach s konkurenci. Doporucuji vsem at si zkusi par jednani se zastupci konkurence a at si srovnaji pristup ke klientovi.
Autor: Eva Krupičková, vloženo 30.08.2011 02:14 Reagovat
Pane Ryšavý, Váš dotaz je tak specifický, že Vám odpoví pracovník projekce přímo na Váš soukromý e-mail. Váš nátok je v pořádku a není třeba dělat žádná další nákladná opatření. Více v e-mailu.
Autor: Gabriel Rysavy, vloženo 30.08.2011 04:40 Reagovat
Moc dekuji. Hezky den,

GR

Přidat komentář

Jméno: E-Mail:
Vzhledem k tomu, že firma TopolWater ručí za obsah zveřejněných příspěvků, bude příspěvek zobrazen, až po jeho schválení administrátorem!

Nahoru