Diskusní fórum

Co potom?

Zpět na seznam


Autor: Baráková, vloženo 22.06.2009 04:48 Reagovat
Dobrý den,mám poněkud neobvyklý dotaz. Uvádíte, že životnost čov je asi 25 let, při obetonování může být delší. Chci se zeptat, co potom? Jsme poměrně mladí, za 25 let nám bude teprve 50 let, chceme vaši čističku... To se bude muset pořídit čov nová? Znovu vykopat... Nějak si to nedovedu představit ((-:. Děkuji.
Autor: Eva Krupičková, vloženo 14.07.2009 09:48 Reagovat
Dobrý den.
Vaše obavy jsou nejspíš zbytečné. Životnost skeletu by měla být minimálně na dvě generace, tedy Vaší i Vašich dětí. Všechny ostatní vnitřní součásti (dmychadla, trysky, mamutky, plováky) lze celkem jednoduše vyndat a nahradit novými. A i náročnější poruchy jako je výměna aerační membrány či výměna náplně pískového filtru, provádí naši servisní technici zcela běžně. U částí, které jsou vystaveny příménu slunečnímu záření (víko, nástavba), ač jsou vybaveny UV filtrem je zřejmě životnost nižší. Ale ty lze také, v případě potřeby nahradit bez složitého vykopávání. I naše nejstarší čistírny (20let v provozu),pracují v pořádku a s různými výměnami součástí zcela bez problémů.

Přidat komentář

Jméno: E-Mail:
Vzhledem k tomu, že firma TopolWater ručí za obsah zveřejněných příspěvků, bude příspěvek zobrazen, až po jeho schválení administrátorem!

Nahoru